Bizi Tanıyın...

Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında hem kalitesi hem de uygun fiyatlarıyla ortopedik çocuk ayakkabısında aranılan bir marka konumuna ulaşmış Şirinbebe, aracı firmalar aracılığıyla Avrupa'nın ve Asya'nın çeşitli yerlerine ulaşmayı başarmıştır. 1976'dan bu yana çocukların ayak sağlığını göz önünde bulundurarak özgün modellerini ardı ardına sıralayan bu ünlü İzmir markası, onlarca çalışanıyla kaliteli ortopedik çocuk ayakkabısı üretiminde her geçen gün adından daha fazla söz ettirmektedir.

Firmamız Şirinbebe 35 yıllık tecrübesi ile tasarım dahil baştan sona tüm hammadde ve malzemeleri Türkiye'den temin etmekte ve İzmir ilinde faaliyet göstermektedir. 1976'dan bu yana Türkiye'nin tüm illerinde Asya ve Avrupa'nın çeşitli yerlerindeki seçkin mağazalarda ürünlerimiz satışa sunulmaktadır.

Yılda 300.000 çift ortopedik çocuk ayakkabısı üreten firmamız talebe çok hızlı cevap verebilmektedir.

Firmamızın kuruluş yıllarında bizimle birlikte hayata ilk adımlarını atan çocuklar şimdi birer anne-baba olarak aynı güvenle çocukları için de bizi tercih ediyor ve her geçen gün daha da büyümemize katkıda bulunuyorlar.

Önceden küçücük bir filizken, şimdilerde köklerini yere daha sağlam ören bir çınar ululuğunda gelişmekte, çalışanları arasındaki sevgi, saygı, hoşgörü, iş disiplini ve dürüstlük anlayışıyla büyümektedir.

Şirinbebe'nin Kurucusu Sn. Mustafa AKKAŞLI'nın biografisi ve Şirinbebe'nin Tarihini okumak için tıklayın...

Logomuz